כמה מילים עלי

נעים להכיר, אני עירית אדן. יום יום אני רואה וחווה את הקשר בין האוכל שבו אנחנו מזינים את הגוף לבריאות הפיזית והרגשית שלנו.  זאת בדיוק הסיבה שאני מרגישה שהמקצוע שלי והידע שצברתי לאורך השנים, הם שליחות.

פוסטים אחרונים

מסלול ריצה מעודכן

4 צעדים לשגרה בריאה

איך חוזרים לשגרה בריאה? מתחילים ב-4 צעדים, או בחלק מהם.
החופש הגדול שמאחורינו והחגים שלפנינו, נותנים לנו פרק זמן של חודש לחזור לשגרה בריאה. או ליצור אחת כזו.

גם אם נצליח ליישם בהתחלה רק חלק, זו כבר התחלה טובה לשנה חדשה. עם הזמן נוכל להוסיף הרגלים בריאים, העיקר להתחיל ולייצר תנועה בכיוון הנכון.

1. הצעד הראשון מתחיל בסופר, בקניות. נפנה מהמקרר והארונות את כל הפיתויים, כולל השאריות של הגלידות והעוגות. מספיק ביס אחד קטן ומתוק כדי שנרגיש שהיום נהרס מבחינת אוכל בריא, ונמשיך לאכול מתוקים. נמלא את המקום שהתפנה בירקות, פירות, קטניות, דגנים ואגוזים שונים. נתכונן ליום בישולים מרוכז של אוכל בריא. קל לשמור על תזונה נכונה ולהתמיד, כשהאוכל נגיש ומוכן במנות ובקופסאות

2. הצעד השני מתחיל בבוקר, בצלחת וברגל ימין – בוקר טוב מאפשר אווירה ואנרגיה טובות בהמשך היום, והוא מתחיל בארוחת בוקר בריאה – מצייה, ביצה, לחם מלא עם טחינה וירקות. נוותר על קורנפלקס, פחמימות ריקות ולא נדלג על הארוחה הזו.

3. בצעד השלישי נצמד לאוכל חד גוני ופשוט – חד גוני לא אומר משעמם או לא טעים. לא חייבים להיות שף גורמה כדי להרכיב ארוחה טעימה ובריאה. הארוחות צריכות להתאים לשגרה שלנו, כאלו שניתן להכין בקלות, או להכין בכמות גדולה לכמה ימים קדימה. הסוד הוא לתכנן מראש, מה שמתחבר לנו לעניין הקניות. זוכרים?

סטיתם מהמסלול הבריא? כך תחזירו הגלגל אחורה – אכלו את אותה מנה לארוחת צהריים ולארוחת ערב במשך יומיים-שלושה. למשל: מרק ירקות עם עדשים וקינואה; מג'דרה, מרק ירקות סמיך עם גריסים וגרגרי חומוס, או דג וירקות.

4. הצעד הרביעי מתחיל בסדנת ניקוי רעלים – סדנת RESTART לגוף.

המסגרת התומכת תעזור לכם לעשות את הצעד הראשון, להפטר מהמשקל שנוסף בחופשת הקיץ, במהירות ובצורה מאוזנת.

ויש עוד יתרונות:
*הפחתת החשק לקפה ולמתוקים
*הרגשת קלילות בגוף ובנשמה, הרגשת ערנות
*להפטר מהעודפים ולא להוסיף עליהם את ארוחות החגים המתקרבות
*יצירת מסגרת מסודרת של אורח חיים בריא עוד לפני ראש השנה
*אימוץ תפריט בריא כאורח חיים
*תמיכה קבוצתית בקבוצה אינטימית עם ליווי מקצועי
*שיח, תפריט, הדגמות וליווי אישי – שילוב מנצח להצליח לשנות!

רוצים לעשות את הצעד הראשון ביחד? מוזמנים להתקשר ולהצטרף לסדנת הניקוי הקרובה

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן